Bilginiz Olsun

E-Ticaret Pazar Yeri Entegrasyonları

E-Ticaret Pazar Yeri Entegrasyonları

Markanızın satışlarını en üst seviyeye çıkarmak istediğinizde pazar yeri entegrasyonları yapmak sizin için çok avantajlı olacaktır. Bu amaçla özellikle Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11, Google Merchant Center e-ticaret entegrasyonları yoğun ilgi görmektedir.

E-ticaret entegrasyonu nedir diye baktığınızda ise bu uygulamanın siteniz için birçok fayda sağladığını görebilirsiniz. Entegrasyon için hangi siteyi seçerseniz seçin, her biri size ayrı imkanlar sunacak. Özellikle çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan siteleri tercih ettiğinizde, her bir kullanıcı size potansiyel müşteri kitlesi olarak geri dönecektir. Örneğin çok sayıda insanın ilgi gösterdiği e-ticaret sitesi olan Hepsiburada entegrasyonu yaptığınızda ürünlerinizi bir anda dört bir yanda bulunan kişilere ulaştırabilir, günlük ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Üstelik yapacağınız entegrasyonla birlikte stok yönetimi, ürün ekleme ve buna benzer tüm işlemleri tek bir panelden yapabilir hale geleceksiniz. Bunun için entegrasyon işlemlerini doğru ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekecektir.

En Çok Tercih Edilen E-Ticaret Entegrasyonları

E-ticaret entegrasyonları bütün platformlarda var olmanız için son derece avantajlı bir fırsattır. Bu işlem sayesinde farklı yazılımlar bir araya gelerek uyum içinde çalışmaktadır. Satıcılar açısından kolaylık sağlayan bu uygulama ile ürün güncelleme, sipariş takibi, ürün listeleme, kargo etiketi ve fatura hazırlama, müşteri mesajlarını yönetme, raporlama, stok takibi gibi işlemlerin hepsini rahatça yapabilirsiniz. Örneğin N11 gibi bir pazar yerinde satış yapmaya başladığınızda kazançlarınızın giderek arttığını ve bu işlemleri daha sık yaptığınızı göreceksiniz.  Bunun için e-ticaret entegrasyon programları kullanabilirsiniz. Ancak programı doğru şekilde kullanabilmek ve amacınıza ulaşabilmek için profesyonel destek almanızda yarar vardır. Bu amaçla araştırma yaptığınızda e-ticaret entegrasyon firmaları ile karşılaşacaksınız. Bunlar arasından en deneyimli ve bilgili firmaya öncelik vermelisiniz.

E-Ticaret Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

Yapacağınız online e-ticaret entegrasyonları ile tüm pazar yerlerinde herhangi bir sayı sınırı olmadan ürün gönderme ve alma fırsatı elde edebilirsiniz. Amazon ya da diğer pazaryerleri fark etmeksizin her pazara özel fiyat tanımlaması yapabilirsiniz. Satışa sunduğunuz her bir ürünü farklı başlıklar kullanarak birden fazla sayıda yayınlayabilir ve daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.

 

E-ticaret entegratör kurumları sayesinde tüm siparişlerinizi toplu olarak faturalandırabilir ve faturanıza özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu işlemler sayesinde bir platformdan size sipariş geldiğinde o ürüne ait stoğunuz otomatik olarak diğer platformlardan da düşecektir. Örneğin Trendyol entegrasyonu yaptığınızda buradaki ürün sayınız her zaman en güncel rakamları gösterecektir. Aynı zamanda ürünlerde yaptığınız tüm değişiklikler anında diğer pazar yerlerine yansıyacaktır.

Sayılan avantajları elde edebilmeniz için e-ticaret entegrasyon firmaları arasında yer alan Kobisi’yi tercih edebilirsiniz. Entegrasyon konusunda tecrübeli ve bilgili olan Kobisi ekibi hedeflediğiniz noktaya kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlayacaktır. Böylece yapacağınız tüm e-ticaret entegrasyonları başarıyla sonuçlanacak, markanız gün geçtikçe daha fazla tanınır hale gelecek ve satışlarınız daima artacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu