Ekonomi Haber

Fedtraders Konut Almak İsteyenlere Katılım Bankası Finansman Desteği  

Fedtraders Konut Almak İsteyenlere Katılım Bankası Finansman Desteği  

Konut Almak İsteyenlere Katılım Bankası Finansman Desteği  

Türkiye’de veya dünyada birçok kişi faiz işlemlerinden uzak duruyor. Bu nedenle faizli sistemlerle çalışmıyorlar. Bu durum hem genel ekonomiye hem de tasarruf sahiplerine zarar vermektedir. Katılımcı bankalar, faiz oranlarının ekonomiye duyarlılığı nedeniyle konvansiyonel bankalara gitmeyecek fonları getirmek, tasarruf sahiplerinin paralarını güvenli bir şekilde saklamalarına ve değerlemelerine yardımcı olmak ve zararları çekmek için finans sektöründe bir yenilik olarak yaratıldı.

Alternatif yatırım alanları aracılığıyla sermaye bankanın kuruluş döneminde topladıkları para miktarını ölçmek ve dünyadaki uygulamadan örnekler almak için çeşitli yöntemler geliştirilmiştir. Bu yöntemlerinden elde edilen gelirin ticari gelir olduğu ve faiz oranından temel olarak farklı olduğu konusunda fikir birliğine varılmıştır. Fedtraders olarak bizler doğru ürünleri seçmenizi sağlıyoruz. Katılım bankalarındaki doğru ürünleri kullanarak daha fazla kazanabilirsiniz.

Katılım Bankaları Nasıl Çalışır?

Katılımcı bankalar tüm bankacılık faaliyetlerini faizsiz bankacılık ilkelerine göre yürütürler. İslam dininde ticaret ve bu ticaretten elde edilen kazançlar helaldir. Katılımcı bankacılık ilkelerine uymayan yüksek faizli, spekülatif ve riskli işlemler. Alkollü içkiler, kumar, silah ve tütün ürünleri gibi topluma zararlı sayılan konularda bankacılık yapılmazFed traders danışmanlık hizmet olarak bizimle iletişime geçebilir doğru bilgiye ulaşabilirsinizMal satışından veya bir ortaklıktan kaynaklanan temettüler. Müşterilere ödenen temettüler, grup içinde elde edilen fonların kullanımından elde edilen karlardan elde edilmektedir. Faizsiz banka olan katılım bankaları ticari esasa göre sermaye sağlamaktadır.

Fed Traders Danışmanlık Hizmeti Her Zaman Yanınızda

Müşterinin ihtiyaç duyduğu malları satıcıdan önceden satın alır, onlara kar ekler ve müşteriye vadeli olarak yeniden satar. Müşteri ile banka arasında alım satım sözleşmesi kurulur. Bu nedenle kullanılan miktar karşılığında bir meta vardır. Mal alıp satarken katılımcı bankaların alacağı kar baştan belirlenir ve müşteri hangi gün kaç taksit ödeyeceğini bilir. Fed traders olarak sizlere doğru konut finansmanını en uygun koşullarda bulmanızı sağlıyoruz 

Fed traders olarak müşterilerimizin her zaman yanındayız. Herhangi bir şikâyetiniz olduğunda Fedtraders şikâyet kısmında bizlere ulaşabilirsiniz. Fed traders ile her zaman doğrusunu tercih edersiniz

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu