Ekonomi Haber

Koçtaş İle Evler Yeni Yılı Kutlamalarına Hzır

Koçtaş, evlerini yeni yıl dekorasyonu için hazırlamak isteyenlere ilham veren fikirler ve sevdiklerine hediye almak isteyenlere birçok alternatif sunuyor. 2023 yılına sayılı günler kala yaşam alanlarının her köşesine yeni yıl heyecanını taşımak isteyenler; Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir. 

 

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, yeni yılı evlerinde karşılayacaklar için dekorasyon önerileri sunuyor. Ayrıca çeşit çeşit yeni yıl hediye önerilerine de Koçtaş’tan ulaşılabilir. 

 

Yılbaşı ruhunu evlerine yansıtmak için akla ilk gelen yılbaşı ağaçlarında her bütçeye uygun seçenekler Koçtaş’ta… Yeni yıl süslemelerinin vazgeçilmezi olan kırmızı, çam yeşili, gümüş ve altın sarısı gibi ikonik renklerle yılbaşı ağacını süsleyerek evlerde neşeli bir atmosfer yaratmak mümkün. Şık bir yılbaşı dekorasyonu yapmak isteyenler altın ve şampanya rengindeki farklı formda dekoratif süsleri tercih edebilir. Top formunun dışında yıldız, kar tanesi ve buz saçağı gibi formlar da yılbaşı dekorasyonunda öne çıkıyor.  Yeni yıl ağacını süslerken kullanılan yılbaşı süslerini yaşam alanlarında yer alan bitkilerin üzerine, dalların ağırlığını kaldırabilecek büyüklükte yer vererek farklı bir dekorasyon oluşturulabilir. 

 

Evlerde ışıl ışıl bir ortam yaratmanın en eğlenceli yolu olan LED ışıklar yılbaşı ağacı dışında farklı alanlarda da kullanılarak yılbaşı dekorasyon süslemelerine göz alıcı bir dokunuş katılabilir. Anı duvarı yaparak ve bu alanı LED aydınlatma kabloları ile süsleyerek de farklı bir yılbaşı tasarımı yapılabilir. 

 

Yeni yılda sevdiklerini ayrıcalıklı bir hediye ile mutlu etmek isteyenler, farklı bütçelere uygun yılbaşı hediye alternatiflerini Koçtaş’ta bulabilir. Dekorasyon meraklıları, doğada huzur bulanlar, tadilat benim işim diyenler, bahçe işlerini sevenler, oyun severler, mutfakta vakit geçirmekten keyif alanlar ve minikler için yüzlerce hediye önerisi Koçtaş’ta…

 

Bütçe dostu sayısız güzel fikir önerisiyle yaşam alanlarını yeni yıla hazırlamak isteyenler için tüm ürün ve çözüm önerileri Koçtaş mağazaları, koctas ve Koçtaş mobil uygulamasında… 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu