Ekonomi Haber

Vakıfbank Emekli Maaşı Taşıma – Avantajları

Vakıfbank Emekli Maaşı Taşıma – Avantajları

 

Bankaların son yıllarda özellikle emekli maaşı konusunda yapmış olduğu kampanyalar oldukça dikkat çekmektedir. Müşteri kapma konusunda çok özel fırsatlar sunan bankalar arasında yer alan Vakıfbank Emekli Maaşı Taşıma – Avantajları konusunda merak ettiğiniz tüm detayları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Vakıfbank Promosyon

Vakıfbank emekli maaşını bankaya taşıyan müşterilerine özel olarak hazırladığı paket içerisinde 450 TL’ye kadar yıllık promosyon vererek bu konuda müşterileri bankaya çekmeye çalışmaktadır. Bankanın burada kişilerin emekli maaşlarına göre promosyon tutarı konusunda değişkenlik yaptığını siz değerli okurlarımıza belirtmek istiyoruz.

ATM kullanımı

Emeklilerin birçoğunun maaşlarını almak için sıra beklediği şu günlerde Vakıfbank, ATM üzerinden maaşlarının tamamını ücretsiz çekmeleri konusunda da fırsat sunduğunu belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda da bankaların son yıllarda sunduğu en önemli kolaylıklar arasında gelen İnternet Bankacılığı ve Mobil bankacılık hizmetlerinde bankanın emekli müşterilerinden herhangi bir şekilde EFT ve Havale ücreti almadığını da belirtmek istiyoruz.

Şube üzerinden para çekme

Vakıfbank aynı zamanda emekli olan vatandaşlarımız için müşterisi olan emeklilere Vakıfbank banka şubeleri üzerinden de ücretsiz bir şekilde para çekme şansını sunmuştur. Ancak burada limitin emekli maaşı kadar olan tutarı ile sınırlı olduğunu belirtelim.

Çağrı merkezlerine doğrudan bağlanma

Bankanın aslında sunduğu en önemli ayrıcalıklar arasında çağrı merkezlerine doğrudan bağlanma hizmeti de oldukça dikkat çekicidir. Bankanın burada sunmuş olduğu hizmetin sadece maaşını Vakıfbank üzerine taşıyan emekli müşterilerine özel olarak sunduğunu belirtelim. Özellikle de Corona Virüs salgının son derece yoğun olduğu şu günlerde bankanın yapmış olduğu bu ayrıcalık içinde Vakıfbank müşterisi olabilirsiniz.

Kredi Kartı Muafiyeti

Vakıfbank aynı zamanda maaşını bankaya taşıyan emekli vatandaşlarına da sunduğu kredi kartı konusunda, herhangi bir şekilde yıllık ücret alınmayacağını bildirmiştir. Bu durum karşısında da Vakıfbank üzerinden almış olduğunuz kredi kartlarına kredi aidatı ödeme durumu ile karşı karşıya kalmayacağınızı belirtmek istiyoruz.

Vakıfbank Emekli Maaşı Taşıma – Avantajları konusunda bu belirttiğimiz durumların bankaya geçen müşterilere özel olduğunu belirtmek istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu