Ek Gelir Önerileri

İzmir Evde İş İmkanı Ek İş İlanları

İzmir Evde İş İmkanı Ek İş İlanları

İşsizliğin artmış olduğu bu günlerde her geçen gün evde iş yapmak isteyen bayanlar, öğrenciler, emekliler ya da ek iş olarak eve iş almak isteyenler artmakta ki günümüz şartlarında insanlar buna kendini zorunlu hissetmektedir. Çünkü herkesin lüks kaliteli bir yaşam sürmeye hakkı var. Bundan dolayıdır ki evde iş imkânı İzmir merkez ve semtlerinde evde iş yapmak isteyenlere ya da ek iş yapmak isteyenlere iş imkânı sunmakta. Yazımızın altına kısa tanıtım formu atmanız yeterli olacaktır.

Evde ne iş yapabilirim nasıl para kazanabilirim diyenler için bu işlere değinmek gerekirse birçok alanda evinizin rahatlığında iş bulmanız mümkün.

İzmir tekstil olarak yoğun olan bir yer olduğu için bu alanda yetenekliyseniz eve tekstil işi veren firmalarla anlaşıp dikiş ya da terzi işi yapabilir ve bunlar için sadece bir kaç saatinizi ayırarak yapabilirsiniz. Fakat beklentiniz yüksek olmamalı. Çünkü hiçbir firma 2 – 4 saatlik bir çalışmaya 2,500-3000 lira ödemez. Evde iş imkânı İzmir merkez ve semtlerinde oturanlar böyle bir işte çalışabilmek için evinizde bu işe ne kadar zaman ayırabilirsiniz? Hangi işte ne kadar başarılısınız? Yani hangi işte ne kadar yetenekli ve ne kadar para kazanırsınız? Buna karar vermelisiniz. Sonra bu yeteneğinizin üzerine gitmelisiniz. Misal kimi çok güzel yemekler yaparken, kimi el çabukluğu ile hızlı paketleme işi yapar. Bazısı hızlı klavye kullanırken bazısı da ikna edebilme yeteneğine sahiptir. Evet, herkes çok para kazanma peşinde ve bu kazanma hissi her geçen gün artmaktadır. Gerçekçi olmak gerekir ki eğer hangi konuda yetenekli olduğunuzu bilmiyorsanız boşa kürek sallamış olursunuz. Örneğin; diyelim ki evinizde çamurdan çanaklar, çömlekler yapıyorsunuz.

Bunları nereye kime satar ve ne kadar kazanırsınız?

Tabii ki kazancınız düşük olacaktır. Eğer ki yüksek gelir istiyorsanız ticaret işiyle uğraşabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz birçok network marketing var. Çevrenizdeki dostlarınız, arkadaşlarınız, sevenleriniz sizin kazanmanız için tabii ki sizden ürün alacaklardır. Ürünler firmasına göre fiyatta değişiklik gösteriyordur ama bir yerden başlayıp hızlıca yükselebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu