Ek Gelir Önerileri

Hafta Sonu Ek İş Neler Yapabilirim

Hafta Sonu Ek İş Neler Yapabilirim

 

Yaptığınız işten elde ettiğiniz gelir size yetmiyorsa bu yüzden hafta sonları da ek iş yaparak para kazanmak istiyorum diyorsanız sizler için derlediğimiz hafta sonu ek iş fırsatları şu şekilde…

Taksicilik:

Ülkemizde en fazla başvurulan ek iş modellerindendir. Çünkü günün 24 saatinde taksicilik yapabilme olanağına sahipsiniz. Özellikle üniversite gibi toplumların yaşadığı bölgelerde çalışırsanız oldukça yüklü miktarlarda paralar da kazanabilirsiniz.

İnternet Sektörü:

Çağımızın belki de en büyük nimetidir internet. Bu sektör üzerinde onlarca ek iş imkanı sizleri beklemektedir. Eğer iyi bir Türkçe bilgisine sahip iseniz internet sitelerine içerik hazırlayabilirsiniz. Eğer yazılım konusunda uzmansanız, yazılım şirketlerine veya bireysel müşterilerinize yardımcı olabilirsiniz. Tasarım konusuna hakimseniz internet sitesi teması yapabilir ve bu temaları bireysel müşterilere satabilirsiniz.

Evde Yemek Yapmak:

Eğer bir yemekte ( örneğin, börek, mantı, kek gibi) kendinize güveniyorsanız etrafınızda bulunan lokantalar ile anlaşarak günlük belirli bir miktarda onlara yemek hazırlayıp satabilirsiniz.

Organik Meyve Sebze Üretimi:

Aslına bakarsanız oldukça büyük bir pazardır organik meyve sebze sektörü. Fakat siz küçük çapta evinizin veya bahçenizin bir kısmını kullanarak organik seralar yapabilir ve bu seralarda organik ürünler üreterek etrafınıza veya firmalara satabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu