Ekonomi Haber

Korona Testi Acıtır Mı?

Korona Testi Acıtır Mı?

 

Korona virüsü, dünyanın hemen her ülkesinde görülmektedir. Bu salgın sadece sağlık anlamında değil, ekonomik anlamda da bazı sorunlara neden olmuştur.  İşte bu yüzden herkesin daha dikkatli  olması ve sosyal mesafeyi koruması önerilir. Korona virüsü tıpkı grip gibi kendini gösterdiği için ilk etapta virüs olduğu anlaşılamayabilir. Ayrıca bazı kişilerde hiçbir belirti görülmez. Bu durumda da kişiler hasta olmak yerine taşıyıcı durumunda olacaktır. Bu ise diğer insanlar ve sevdikleriniz için daha sakıncalıdır. Özellikle kronik hastalığı olan kişiler ve 65 yaş üstü kişiler için daha fazla tehlikelidir. Bu nedenle yoğun çalışan ve sık sık kalabalık ortamlarda yoğun olarak bulunan kişilerin korona testi yapması doğru olur. Eğer test pozitif çıkarsa önce kendi sağlığınızı korumak amacı ile sonra da yakınlarınızı korumak adına bazı tedbirleri almanız gerekir. Elbette burada kullanılan covid testlerinin de doğru sonucu vermesi önemlidir. Bu nedenle güvenilir bir web sitesinden korona testi satın almanız gerekir.

Antikor Testi Nedir?

Dünya genelinde yaygın bir şekilde artan virüs, bazı kişilerde ölüm ile sonuçlanmaktadır. Bu türlü ölümlerin önüne geçmek adına antikor testi yapılması önerilir. Özellikle bazı kısıtlamaların kalkması virüsün daha fazla yayılmasına neden olmuştur. Yayılmanın önüne geçmek ise ancak erken tanı ile mümkün olacaktır. Bu sayede testi pozitif çıkan kişiler, diğer sevdikleri ile mesafesini koruyarak yayılmanın önüne geçebilir. Sobamar.com adresinden temin edeceğiniz testler ile kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Sizler için sitede covid testi satışa sunulur. Ayrıca testler kısa sürede sonucu doğru olarak vermektedir. Yani hem zamandan tasarruf ederken kendinizi ve sevdiklerinizi de koruma altına alabilirsiniz. Bu sayede testi pozitif çıkan kişiler, gerekli tedavilere daha önce başlayabilir. Bu sayede virüs akciğerlere inmeden ve vücudun diğer bölgelerine yayılmadan önüne geçilebilir. Siz de hem kendiniz hem de yakınlarınız için siteye giriş yaparak antikor testlerini kolayca satın alabilirsiniz.

Sitenin Sunduğu Diğer Hizmetler

Sobamar.com adresi 10 yıldır online olarak hizmet vermektedir. Burada onlarca çeşitte sağlık ürününe ulaşabilirsiniz. Özellikle terlik ve çeşitli ayakkabı gibi ürünlerin yanında korona testi ve koruyucu maske gibi ürünleri de satın alabilirsiniz. Sitede doktorların ve hemşirelerin hastanelerde giydiği terlikler satılmaktadır. Ama burada satılan terlikler tek tip değildir. Oldukça farklı renklerde, desenlerde ve çeşitlerde terlikler mevcuttur. İstediğiniz ürünü satın alırken aklınıza takılan soruları da  online müşteri temsilcilerine sorabilirsiniz. Bu sayede  daha kolay ve daha konforlu bir şekilde siparişlerinizi verme imkanınıza da sahip olacaktır. Yine sitede kendinize istek listesi de hazırlama imkanınız da mevcuttur. Bu istek listeleriniz sayesinde, istediğiniz ürünleri hızlıca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca korona virüse karşı az bulunan hızlı antikor testleri de mevcuttur. Ve bu testler sayesinde taşıyıcı olup olmadığınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Sobamar Sitesinden Toptan Ürün Alabilirsiniz

Sitede sadece perakende ürün satışı yapılmamaktadır. Perakende ürünlerin yanında toptan ürünler de satılmaktadır. Toptan ürün alıp, kendi sitenizde veya kendi iş yerlerinizde satış yaparak, ekstra gelir elde etmeniz de mümkün olacaktır. Toptan satın alabileceğiniz ürünler ise;

Baskılı maske; burada binlerce farklı çeşitlerde baskılı maskeler satılmaktadır. İster toptan satın alabilir isterseniz de tek olarak  satın alabilirsiniz. Burada satılan maskeler sadece görsel manada değil, hastalıktan koruma amacı ile de kullanılır. Yani ürünlerin salgın hastalıklardan koruma düzeyi de oldukça fazladır. Medikal maske almak isterseniz çeşitli ürünleri seçip hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Kişiler için kendi tarzını yansıtacak renklerde ve desenlerde maskeler, çocuklar için sevimli baskılarda maskeler ve daha pek çok renkte maske çeşitleri mevcuttur.

Terlik; toptan alabileceğiniz bir diğer ürün ise terliklerdir. Bu terlikler, sağlık çalışanları için son derece önemlidir. Hamileler için bel baskısını önleyecek terlik çeşitleri, her zevke hitap edecek terlik modelleri, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ortopedik terlikler de mevcuttur. Bu tür terlikleri toptan satın alabileceğiniz gibi sadece kendiniz için de sipariş verebilirsiniz.

Toptan maske; maske kullanımı ülkemizde mecbur olarak yaygınlaşmıştır. Her gün kullanmak üzere tek tek maske almak istemezseniz toptan olarak daha uygun fiyatlara toptan maske satın alabilirsiniz. Bu sayede virüsten korunurken her gün tek tek maske almak yerine toptan maske satın alabilirsiniz. Üstelik iş yeri sahibi iseniz çalışanlarınız için toptan maske satın alabilirsiniz.

Toptan iş ayakkabısı; site üzerinden iş yeri çalışanlarınız için veya satış yapmak için toptan iş ayakkabıları da temin edebilirsiniz. İş ayakkabılarının koruyuculuğu ve ayak sağlığı için kaliteli ve sağlıklı iş ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Eğer isterseniz, ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde de satabilirsiniz.

Covid 19 testi, satın almadan önce mutlaka Sobamar sitesini ziyaret etmeniz önerilir. Sitenin ürün kategorisinde yer alan tüm ürünleri kaliteli görselleri ile kolayca inceleyebilirsiniz. Üstelik alacağınız  her üründe kargo ücreti de talep edilmez.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu