ads

New Well Maskara Ürünleri İle Hacimli ve Uzun Kirpikler!

New Well Maskara Ürünleri İle Hacimli ve Uzun Kirpikler!

 

Maskara, her kadının makyajında imza niteliği barındıran önemli bir kozmetik ürünüdür. Kirpikleri belirginleştirir ve gözlerin ön plana çıkmasını sağlar. Kirpik tipine yönelik tercih edilen maskara modelleri ile sizde bakışlarınızı yoğunlaştırabilirsiniz. New Well maskara ürünleri, kirpikleri besler ve dökülme olmadan mükemmel kirpikler elde etmenizi sağlar.

Makyaj çantalarının vazgeçilmez ürünü olan maskara, görünümünüzü bir anda değiştirir. Gözlere vurgu yapar ve iddialı bakışlar yaratmanıza olanak tanır. Tüm maskaralar birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Buna bağlı olarak maskara seçiminde birçok çeşidin arasından size hangi ürünün uygun olduğunu seçmek zorlayıcı olabilir. İşte maskara seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar…

Maskara seçerken nelere dikkat edilmeli?

Her üründe olduğu gibi kendi kirpik yapınıza uygun ürünlere yönelmeniz gerekiyor. Eğer kısa kirpikleriniz varsa ve daha uzun görünmelerini istiyorsanız uzatma etkili maskara çeşitlerini kullanabilirsiniz. Fakat kirpikleriniz yeterince uzun ise ve kıvrımlı görünmemesinden rahatsız oluyorsanız hacimlendirici maskara çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçimler yaparak istediğiniz görünüme kavuşabilmek mümkün!

Bazı maskaralar temizleme aşamasında kirpikleri döker. Aynı zamanda gün içerisinde döküntü yapan ürünlerde mevcuttur. Bu durum sizi istediğiniz görünümden uzaklaştırır. Maskara seçimlerinde besleyici içeriğe sahip ürünleri kullanmanız en doğru seçenek olacaktır. Bu sayede kirpikleriniz kendini yeniler ve dökülme olmadan uzun kirpiklere kavuşabilirsiniz.

New Well Bio Herbal bitkisel maskara ile çekici bakışlar!

Uzun ve hacimli kirpikler için New Well’in özel olarak formüle ettiği 7 farklı bitkisel yağdan oluşan Bio Herbal maskara ürününü deneyebilirsiniz. Bio-herbal maskaranın içeriğinde yer alan yağlar; avokado yağı, tatlı badem yağı, macadamia yağı, argan yağı, kızıl yonca extractı, e vitamini ve keratindir. Takma kirpik etkisi yaratan maskara ile kirpikleriniz hiç olmadığı kadar uzun ve gür görünecek. Kirpiklerinize hacim veren maskara ile dolgun görünüme sahip olabilirsiniz. İçeriğindeki doğal bileşenler ile kirpikleriniz için en iyi maskara olan bio-herbal maskarayı tercih edip farkı görebilirsiniz.

Diğer tüm maskara çeşitleri ve makyaj malzemelerini inceleyerek makyaj çantanız için profesyonel ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu