Ekonomi Haber

Türkiye Finans’tan 2023 ödemeli ihtiyaç ve taşıt finansmanı

1,96’dan başlayan rekabetçi oranlarla

 

Finansman çeşitliliği ile ülke ekonomisini fonlamayı sürdüren Türkiye Finans, tüm bireysel müşterileri için yüzde 1,96’dan başlayan rekabetçi kâr payı oranlarıyla ihtiyaç ve taşıt finansmanı imkanları sunuyor. 

 

30 Kasım 2022 tarihine kadar başvurulması halinde 2023’e kadar geri ödemesiz olan finansman kampanyaları ile Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarını yeri zamanı olmadan karşılıyor. 

 

Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarını yeri zamanı olmadan karşılamaya devam ediyor. Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla finansman desteğini arttıran banka, tüm bireysel müşterileri için avantajlı koşullarla ihtiyaç ve taşıt finansmanı kampanyaları sunuyor. Yüzde 1,96’dan başlayan rekabetçi kâr payı oranlarıyla 2023’te geri ödeme imkanına sahip olan kampanyalardan faydalanmak için 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapmak yeterli. 

 

Yıl sonu gelmeden avantajlı koşullarla müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenen finansman seçeneklerinde, 36 aya varan vadeler ve yüzde 1,96’den başlayan kâr payı oranları ile ihtiyaç finansmanı; 48 aya varan vadeler ve yüzde 1,99’dan başlayan kâr payı oranları ile de taşıt finansmanı çözümleri yer alıyor. Herkesi avantajlı koşullarla araç sahibi olmaya teşvik eden taşıt finansmanı 0 ve 2.el olmak üzere tüm araçlarda geçerli.  Türkiye Finans şubelerinin yanı sıra bankanın internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden de finansman kampanyasına başvuru yapılabiliyor. Üstelik başvuru için görüntülü görüşme ile dakikalar içerisinde Türkiye Finans müşterisi olmak mümkün.

 

Masraflara değil hayata katıyor!

Türkiye Finans’ın ihtiyaç finansmanından faydalanan müşterileri ATM, mobil şube ve internet şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/Havale işlemleri için ücret ödemiyor. 8700 anlaşmalı ATM’den aynı ay içerisinde tek seferde 500 TL'ye kadar olan tüm para çekme işlemlerini komisyon ücreti ödemeden gerçekleştirebilen müşteriler, Aidatsız Happy Zero kartları ile “bonus” ve “ekstre indirim” kampanyalarına ücretsiz olarak katılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu