ads

TÜRKİYE’NİN 2021-2022 HARİTA YORUMU

TÜRKİYE’NİN 2021-2022 HARİTA YORUMU:

 

Dönüm noktasında bir ülke…

Cumhuriyet, yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Atam ve silah arkadaşlarına minnetle…

Astroloji Yolculuğu Akademisi  olarak; Türkiye’nin her 29 Ekim’de olduğu gibi yıllık öngörü haritasını çıkarmak istedim. Emeğimin karşılığı olarak sizlerden ricam, daha fazla kişiye ulaşması adına bol bol paylaşmanızdır. Bilgi paylaştıkça kuvvetlenir.

Öngörü amaçlı olarak,

Astroloji Yolculuğu Akademisi  olarak; Solar return, Solar arc ve Progress, Harmonic teknik haritalar kullanılır. Çalışmada Draconic harita tekniği üzerinden bakılarak yapılmıştır.

 

Astroloji Yolculuğu Akademisi der ki: Ülkemizin 4-8-12 evi çok aktif olduğunu ve bu evlerin karma – Anka- Pandora evleri olduğunu biliyoruz. Bu evlerin aldığı transit ve açıları döngüsel tamamlama veriyor.

Bu tamamlamalar:

 • Bankacılık ve vergiler,
 • Mali konular
 • Ödemeler
 • Teşvik ve yapılandırmalar
 • Kadınlar ve çocuklar
 • Perde arkasında kalan politik kurgu ve oyunlar
 • Gizemli ilişkiler ve gizli belgeler
 • Dini tarikatlar ve dini liderler
 • Sınırlar ve güvenlik, sözleşmeler
 • Toprak, Tarım ve Yeraltı madenleri, Tarihi eserler buluntular, fay hatları
 • Sağlık ve devlet hizmet alanları alanlarında ses getirerek olacağını , ortaya konacak ve çıkacak olaylarla söylenmemişlerin söyleneceği bir döneme gireceğimizi söylemekte fayda var.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; 18 Ocak 2022 de Akrep Boğa döngüsü başladığı anda gökyüzü sakinliğiyle kısa süreli bir durulma olacak, ve şubat 2022 sonrası yeni gündemler ile karşı karşıya kalacağız. Ve yukarıda saydığım konular yavaş yavaş çözümleneceği bir dönem başlıyor. Ayrıca ülke olarak siyasi anlamda dış ülkelere karşı güçleneceğimiz anlaşmalar da beklemediğimiz anda olabilir.

19 Kasım 2021 itibarıyla başlayacak olan Akrep Boğa eksenindeki tutulmalar,

Astroloji Yolculuğu Akademisi  olarak; Ülkemizin haritasının 5-11 aks olması bize meclisin baştan aşağı değişim ve dönüşüm içine gireceğini ve eski kalıntı particiklerin değil, kadın politikaları olan ve kadın haklarına önem veren daha güçlü beklenmeyen bir isimle yola devem edileceğini söylemekte fayda var. Ayrıca rejim değişimi başarıyla gerçekleştirileceğini söylemekte fayda var.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; 2022 yılının ilk 3 ayı özellikle ekonomik-siyasi depremlerle birlikte, Kasım 2022 seçimlerine doğru yol alacaktır. Özellikle Kasım 2023 ve sonrası muhteşem olacağını belirtmeliyim. Eğer bir siyasi liderin ölümüyle seçim gerçekleşmezse hükümet ortağının değişerek 2023 doğru ilerleme gibi gündemler olabilir.

Sabrede ede nereye kadar diyoruz biliyorum ama kışın çok zorlanacağız bunu da biliyorum. Kolektif kader böyle maalesef.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Otel metrekarelerine göre çıkan yangınlar ve iklim sözleşmesine aykırı yeraltı madenlerine yönelik bir takım iç yakan gündemler olabilir.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre Özetle, 2021 Son ayları ve 2022 mart sürecine kadar bireysel olarak her gün bir kaosa uyanmak kolay olmayacaktır. 2022 zamanında değerini bilmediğimiz ve israf ettiğimiz gıda ya da sevgi her şeyin kıymetini öğretecek bir dönemden geçecek.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Dijitalleşmenin her alana yayılması, uzay ve uzay çalışmaları, teknoloji, bilim ve üretme çok konuşulacak ülkemizde.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Aynı zamanda; ülkedeki otorite konumundaki yaşlılar, mal varlıkları ve hukuksal iz düşümleri, gizli belgeleri, kayıpları, siyasi entrikaları, uluslararası güç savaşlarını, din adamlarını ve varlıklarını, din-para sistemlerin çöküşünü, suikastları anlatan görünümler vardı.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Depremler özellikle Kuzey Anadolu fay hattında çok aktif olarak hareket edeceğinden dolayı korkutucu depremler bekliyorum.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Uyanış ve doğrulma döneminde tarımsal kalkınma önemli olacağını, özellikle, buğday, aspir, kanola, pamuk, zeytin ve zeytinciliğin çok değerleneceğini belirtmek isterim.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Türkiye büyük bir mülteci sorunu ve soruna bağlı adli olaylar, olaylara karşı çıkacak toplumsal çatışmayla baş etmek zorunda kalacaktır.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Emek yoğun işlerin artacağını ve halkın ülkeyi yeniden yapılandırma sürecinde destekleyeceğini belirtmek isterim. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur! -Atam-

 

Bir diğer önemli durum para piyasaları ne olacak;

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; 2021 yıl sonu öngörülerim. 2022 için ayrıca çalışacağım, çünkü 2022 Nisan ve Mayıs ta çılgın fiyat aralıkları var..

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Dolar TL tarafında beklentim hedefimiz 9,50 –9,60 yıl sonu kapanışımız olabilir.  Euro/TL için 2021 sonu tahminlerim ise 11.05 – 11,09 olabilir.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Borsa da kâğıtları olanlar daha önce zaten kâğıt konusunda öngörülerimi paylaşmıştım. Ve temkinli sakin açılmadan kredisiz ilerlemelerini öneriyorum.

Astroloji Yolculuğu Akademisine  göre; Dolar/TL’deki yükselişlerin devam etmesi altında yükselişi bir düzenli dengeyi bulamadan devam edecek gibi Kısa vade de,1800-1840 dolar/ons direncini kırmasını beklemekteyim.

 

Tüm düşleriniz gerçek olsun…

Astroloji Yolculuğu Akademisi.

Yazıların her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi sitedeki ve sayfalarda ki yazılar kullanılamaz.

Tabi ki her harita parmak izi gibi kişiye özel ve bir yıllık etkilerini öğrenmek için doğum haritası analizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz.

Astroloji Yolculuğu Akademisi

https://astrolojiyolculugu.com

https://astrolojiyolculugu.com/facebook

https://astrolojiyolculugu.com/instagram

https://astrolojiyolculugu.com/youtube

App: https://play.google.com/store/apps/details…

Sosyal Sorumluluk: Annedenanneyedestek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu