MAGAZİN

Üçay Grup, 30 Milyon TL'lik Yatırımı EVJET ile 'Usta Arama Sorunu'nu Çözüyor

Üçay Grup, 2 yıl süren Ar-Ge çalışmalarının ardından 30 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği yeni şirketi Evjet ile ev ve ofislerde meydana gelen arızalarda ihtiyaç duyulan usta ihtiyacına tek tıkla çözüm sunuyor.

İklimlendirme, enerji, e-mobilite, elektrik, mekanik ve teknoloji alanında müşterilerine 20 yıldır kaliteli ürün ve hizmetler sunan Üçay Grup, 2 yıl süren Ar-Ge çalışmalarının ardından 30 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği yeni şirketi Evjet’i hizmete sundu.

Arıza durumlarında usta aramak yerine ‘evjet.com’

Evjet.com, ev ve ofis gibi yaşam alanlarında meydana gelen arızalara, alanında uzman, profesyonel ve güvenilir ustalarıyla; garantili, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunuyor. 

“Evlerimizde ve ofislerimizde meydana gelen arızalar karşısında bazen çaresiz kalabiliyoruz. Çünkü usta bulmak, özellikle de işinin ehli bir usta bulmak oldukça zor” diyen Üçay Grup Ar-Ge Direktörü Volkan Demir, sözlerine şöyle devam etti: 

“Profesyonel ustalarımızla garantili hizmet sunuyoruz”

“Yaşam alanlarımızda meydana gelen arızalar veya montaj işleri için doğru ustayı bulmak hem zaman gerektiriyor hem de külfet getiriyor. Çünkü piyasada fiyatlar değişken, ayrıca işinin ehli, güvenilir, yaptığı işe garanti verebilen, hızlı şekilde çözüm sunan usta bulmak oldukça zor. Bu nedenle son kullanıcılara, yaşam alanlarında meydana gelen ve profesyonellik gerektiren arızaların çözümünde destek sağlayan şirketimiz ‘EVJET’i kurduk. 

Şirketimiz, İstanbul’un Anadolu yakası ile hizmet vermeye başladı, zamanla organizasyonumuzu genişleterek, İstanbul’un Avrupa yakasında ve İzmir, Ankara gibi diğer büyükşehirlerde de hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca yaptığımız analizler sonucunda yurt dışı pazarında da bu alanda ciddi bir boşluk olduğunu gördük. Yerli sermaye ile geliştirdiğimiz EVJET, kısa sürede hedef pazarlarda da yerini alacaktır. 

“Tek tıkla EVJET hizmetlerine erişilebilir” 

Evinizde ve ofisinizde herhangi bir arızayla karşılaştığınızda, evjet adresinden sadece tek tıkla EVJET hizmetlerine erişebilir, arızanın çözümü için profesyonel ustalarımızdan destek talebinde bulunabilir ve hizmet bedelini online olarak kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Bu sayede doğru hizmeti, zaman kaybı yaşamadan ve çözüme dair endişe hissetmeden alabilirsiniz” dedi.

Yakında ‘Android Market’ ve ‘Apple Store’da

Üçay Grup; su tesisatı sorunları, elektrik arızaları, basit tamirat hizmetleri, montaj çözümleri, deprem hazırlığı, güneş paneli ve elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu gibi birçok alanda hizmet sunan Evjet’in kısa süre sonra Android Market ve Apple Store’da da uygulamasının yayınlanacağını açıkladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu