Ek Gelir Önerileri

4  Altın Kuralla Bitcoin Kazanmaya Başlayın!

4  Altın Kuralla Bitcoin Kazanmaya Başlayın!

 

Bitcoin satın almak uzun vadede büyük bir yatırımdır, ancak istediğiniz kadar bitcoin satın alamıyor musun? Kurallarını çok iyi bilirsen her zaman online olarak ek Bitcoin kazanabilirsiniz.   İnternetten kolayca  bitcoin kazanmanın bir çok yöntemi mevcuttur.

Şimdi rehberimle kolayca Bitcoin kazanmaya hazır mısın?

 Adım adım takip edin!

  1. Borsa İle Bitcoin Kazan

Bitcoin dünyasına yeni girmişsen ve çoğu terime karşı yabancıysan bu maddemizde tam sana göre!

Bitcoin almak istediğiniz borsanın websitesinin ve uygulamasının arayüzü mutlaka kullanıcı dostu olmalı ve aklınızdaki sorulara anında cevap bulabileceğiniz bir platform olmasına özen göstermeliniz. Mümkünse 7/24 müşteri desteği sunan kripto para borsalarını seçin. Bu desteği sağlayan kripto para borsaları oldukça az sayıdadır. Hızlıca iletişim kurabileceğin kripto para borsalarından örnek vermek gerekirse Icrypex en düşük komisyon oranlarıyla kolayca Bitcoin alabilirsiniz. Ayrıca yeni başlayanlara ödeme noktasında kolaylık olaması adına Icrypex’te kredi kartıyla Bitcoin alıp satabilirsin.

 

2) Bitcoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Kullan Daha Fazla Kazan

Bitcoin kullanarak ödeme yapmak ve ödeme almak çok kolay ve herkese açıktır. Bir işletme sahibiysen, fiziki işletmen yada online bir e-ticaret siten varsa satış yapıyorsan Bitcoin’i alternatif ödeme yöntemi olarak işletmene tanımlayabilirsin. Böylelikle satabildiğin her ürün karşılığında Bitcoin kazanma fırsatın olur.

İşletmende hemen bitcoin ödeme sitemini aktif etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

Hemen Bitcoin Cüzdanı oluşturun: Ücretsiz olarak oluşturabileceğiniz bir Bitcoin Cüzdanı ile size özel bir adres tanımlanır ve bu adresle başka kullanıcılarla rahatlıkla para alışverişi yapabilirsiniz. Bitcoin cüzdanı nasıl oluşturulur detaylı bilgi için tıklayın.

QR kodu oluşturun: Bitcoin Cüzdanınızı meydana getirdikden sonraki adım QR kodu oluşturmaktır.

Ve zafer! Artık ödeme opsiyonlarınızın içine Bitcoin kabul edilebilir ibaresi yer alan bir logo koyabilirsiniz. Artık her ödemeden sonra Bitcoin kazanmaya hazırsınız

  1. Sana Düşen Görevleri Tamamla Bitcoin Kazan

Oturduğunuz yerden sadece telefonunuzdan yada bilgisayar başındayken bitcoin kazanabileceğini biliyor muydun?

Görev tamamlama derken bahsetmek istediğim, ilgili web sitelerindeki reklam anlaşmaları dahilinde, yapılan ziyaretler, tıklamalar vs gibi hareketlerdir. Bununla ilgili bir araştırma yap bir çok websitesi bulabilirsin.

  1. Faiz Yoluyla Bitcoin Kazan

Mevcutta Bitcoin kullanıyorsanız. Bu adımı tamamlamak sizler için çok daha kolay olacaktır. Eğer kullanmıyorsan şimdi bitcoin al !

Ve aşağıdaki adımları takip etmeye başla

  • Doğrudan tanıdığınız birine Bitcoin vermek: Burada tüm şartları borç verdiğiniz kişi ile siz belirlemiş olacaksınız. Güvendiğiniz biri ile yaptığınız anlaşma sonucu, karşı tarafa borç vererek belirlediğiniz zaman içerisinde belli bir faiz yüzdesi ile Bitcoin miktarınızı arttırabilirsiniz.
  • Bitcoin bankası kullanmak: Bitcoin bankası olarak hizmet veren sistemler standart bankalar gibi işleyişini sürdürmektedir. Bitcoin bankası kullanmanın avantajı olduğu kadar dezavantajı da vardır. Sizden Bitcoin talep eden kişi bulmak için herhangi bir çaba göstermeniz gerekmiyor. Bankaya Bitcoin’lerinizi yatırıyorsunuz, hepsi bu kadar. Sabit miktarda belirlenen faiz oranı zaman içerisinde Bitcoin’lerinizin miktarı artıyor. Ancak burada en çok dikkat edilmesi gereken konu ise kullandığınız bankanın güvenilir olması. Bitcoin’lerinizi emanet ettiğiniz banka, eğer işlerini düzgün yapamazsa, bütün Bitcoin’lerinizi kaybedebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu