Ekonomi Haber

CEPTETEB Süper’de avantajlar devam ediyor

TEB, CEPTETEB Süper kullanıcılarına özel başlattığı yeni kampanya ile günlük araç kiralamalarında yüzde 15, uçak biletleri ile online ödemeli otel rezervasyonlarında yüzde 10 indirim sunuyor.

 

CEPTETEB Süper ile müşterilerine indirimli alışverişin kapılarını açan Türk Ekonomi Bankası (TEB), CEPTETEB mobil uygulamasında hayata geçirdiği CEPTETEB Süper alışveriş platformu ile kullanıcılarına 7 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli olan yeni bir kampanya sunuyor. Buna göre CEPTETEB Süper ekosistemi içerisinde yer alan iş ortaklarından yapılacak harcamalara özel avantajlı indirimler sunan kampanya ile CEPTETEB’lilerin yaşamını kolaylaştırmaya devam ediyor.

 

Buna göre CEPTETEB Süper kullanıcıları, Yolcu360 ayrıcalığıyla yurt dışı ve yurt içi günlük araç kiralamalarında yüzde 15, Turna.com kalitesi ile yurt içi, yurt dışı, tek yön veya gidiş dönüş olmak üzere tüm uçak biletlerinde yüzde 10, OtelZ.com güvencesiyle ile tüm online ödemeli otel rezervasyonlarında da yüzde 10 indirimden faydalanabilecek.  

 

Ayrıca CEPTETEB Mobil Uygulaması Cüzdan menüsü altından ulaşılabilen CEPTETEB Süper alışverişlerinde; satın alma veya teslimat için gereken adres, telefon, e-posta, kart numarası gibi bilgilerin de doldurulmasına ihtiyaç bulunmuyor.  

 

CEPTETEB’li olmak çok kolay

CEPTETEB Süper’in zahmetsiz ve indirimli alışveriş deneyiminden faydalanmak isteyen ve henüz CEPTETEB müşterisi olmayanlar da mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme yaparak dakikalar içerisinde hesabını açabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu