ads

En Ucuz PUBG Mobile UC Avantajlarını Keşfedin

PUBG Mobile dünya üzerinde en popüler olan mobil oyunların başında gelmektedir. PUBG Mobile oyunu telefon ve bilgisayardan rahatlıkla oynanabilen bir oyun olması nedeni ile geniş bir kitleye itap etmektedir. 7’den 70’e her yaş grubunun oynadığı oyunda farklı bir görünüm için oyun içine UC yüklemesi yapılmalıdır.

UC Nedir?

UC oyun içine yüklenebilen bir oyun parasıdır. UC’nin Türkçe anlam karşılığı bilinmeyen nakittir. PUBG Mobil UC ile oyunda farklı ögeler satın alınabilmektedir. UC oyun içinde bulunan bir özel paradır ve sadece para ile satın alınabilmektedir. Oyun içinde verilen BP v G paralarından farklıdır ve daha fazla ürün alınabilmektedir. BP ve G paraları oyun içine gelen etkinliklerden kazanılabilmektedir. UC sadece para karşılığında yüklenebilmektedir. UC indirim kodlarını oyun içine gelen etkinliklerden kazanılabilmektedir. UC satın alma işleminden sonra UC’ler kod şeklinde alıcılara verilmektedir. Daha sonrasında size verilen kodla PUBG mobile’de ki ID’nizi birleştirerek UC’leriniz hesabınıza aktarabilirsiniz. UC’ler paket halinde satılmaktadır istediğiniz miktarlarda almanız mümkün olmasa da her bütçeye uygun UC bulunmaktadır.

UC Ne İçin Kullanılır?

PUBG Mobile UC’leri ile oyun içine gelen yeni silah sandıkları açılabilmektedir. UC’ler ile oyun içine gelen kıyafetler alınabilmektedir. PUBG Mobile oyununa özgü olan Royal Pass’in özel görevleri UC ile açılabilmektedir ve özel ögeler alınabilmektedir. Premium ve klasik sandıklar UC karşılığında açılabilmektedir veya sandık parçacıkları UC ile alınabilmektedir. Mağaza da yer alan özel kıyafetler veya silah kaplamaları da UC ile alınabilmektedir. Silah yükseltmeleri de UC ile yapılmaktadır. PUBG Mobile oyununda yer alan araç ve motorda UC ile alınıp geliştirilebilmektedir. UC yüklemesi yaparak oyundaki farklılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan veya oyunda ki insanlardan farklı olmak istiyorsanız UC almalısınız.

UC Nasıl Alınır?

UC satın almak için internetten alışveriş yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde birçok site UC satışı yapmaktadır. UC satın almak için güvenilir siteler tercih edilmelidir. Birçok site bulunsa da birçok site güvenilir değildir ve aldığınız UC’lerin kodları ya geçersizdir ya da kod verilmemektedir. UC almak konusunda fiyatta oldukça değişkenlik göstermektedir. UC satan siteler kendilerine aldık kar oranı değişkenlik göstermektedir. UC’ler adet olarak farklı fiyatlarda satılmaktadır. Hem güvenilir bir siteden hem de ucuz bir siteden UC almak için siteleri araştırmanız gerekmektedir. En Ucuz PUBG Mobile UC almak için doğru siteyi tercih etmelisiniz. Hem güvenilir hem de en ucuz PUBG Mobile UC için Gamebiyo.com sitesini inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu