ads

İmplant Ameliyatı Ne Kadar Sürer

İmplant Ameliyatı Ne Kadar Sürer

 

Diş tedavilerinden en önemlisi implant tedavileridir. Bu tedavi sayesinde her zamankinden daha konforlu ve daha sağlam bir diş yapısına ulaşabilirsiniz. Üstellik artık kullanılan yüksek teknolojiler sayesinde implant tedavileri eskilere göre daha kolay ve daha az zamanda yapılan bir tedavi yöntemi haline gelmiştir. Kronik sağlık sorunu olmayan herkese implant yapıtırılabilir. Ama pek çok kişinin esas merak ettiği konu implant tedavisinin ne kadar sürdüğüdür. Burada verilebilecek yanıt, kişiden kişiye değişkenlik gösterdiğidir. Çünkü bazı kemik yapıları, implantı daha kolay kabul eder ve kısa sürede tedavi tamamlanır. Fakat bazı kemikler implant malzemelerini zor kabul eder. İşte bu durumda mutlaka işinde uzman kişilerden destek alınmalıdır. Çünkü doktorunuz ne kadar deneyimli olursa implant süresi o kadar azalacaktır. Bilhassa, implant tedavilerinde yaşanacak başarısızlıklar, sürecin daha fazla uzamasına neden olur. Bu nedenle İzmir implant diş ilimizde bulunan başarılı doktorlardan destek alabilirsiniz.

Herkese İmplant Yapılır Mı?

Herkes için implant uygun bir diş tedavisi yöntemi değildir. Özellikle kalp, şeker ve tansiyon gibi kronik hastalar için implant tedavisi tavsiye edilmez. Buna ek olarak implant İzmir için kesinlikle sigara kullanmıyor olmanız gerekir. Tedaviden en az 15 gün önce sigara kullanımını bırakmış olmanızda fayda vardır.  Yine implant fiyatları bakımından uygundur. Bu nedenle sadece sağlık sorunu olan kişiler için implant tedavisi tavsiye edilmez. Bunun dışında herkes için uygun bir tedavi yöntemidir. Eğer diş eksikliği yaşıyorsanız, kolaylıkla bu tedavi yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Diş Estetiğinde Zirkonyum Kaplamanın Önemi Nedir?

Zirkonyum İzmir ile diş estetiğinde adeta bir çığır açabilirsiniz. Hem daha sağlıklı dişler için hem de daha güzel görünümlü dişler için mutlaka zirkonyum kaplamadan faydalanmanız önerilir. Özellikle güneş ışıklarına karşı duyarlı olduğu için ve ışığı geçirdiği için sizlere üç boyutlu bir diş beyazlığı sunar. Eğer televizyonda gördüğünüz ünlülerin nasıl bu kadar beyaz dişlere sahip olduğunu merak ediyorsanız, porselen diş İzmir veya zirkonyum kaplama dişleri kendiniz için araştırabilirsiniz. Çünkü bu tür diş estetikleri her zaman bembeyaz bir diş görünümüne  kavuşmanıza yardımcı olur.

Porselen ve zirkonyum kaplamalar kadar, lamine diş İzmir kaplamaları da oldukça önemli yere sahiptir.  Çünkü sadece beyaz dişler değil, harika doğal görünümlü dişler için lamine kaplama gibi uygulamalar tavsiye dilmektedir. Özellikle sağlıklı ve daha beyaz dişler için bu tür uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama Nasıl Yapılır?

Zirkonyum saf ve insan kemiğine birebir uyum sağlayan bir maddedir. Doğadan çıkarılan zirkonyum daha çok diş sağlığında ve diş estetiğinde kullanılır. Diş estetiği İzmir tarafından en sık tercih edilen malzemelerden biridir. Gülüş estetiği İzmir ilinde beyaz gülüşlere ve kusursuz diş yapısına sahip olmak isteyen kişilere her zaman zirkonyum kaplamalar tavsiye edilmektedir. Bu işlem için ilk etapta bir muayene aşamasına girmeniz gerekir. Akabinde diş yüzeyine törpüleme işlemi yapılır. Törpüleme işlemi çok derin yapılmadığı için diş minesine de zarar vermez. Daha sonra geçici zirkonyum kaplamaları diş yüzeyine daha sonra çıkacak şekilde yapıştırılır. Yaklaşık bir hafta sonra geçici kaplamalar diş yüzeyinden çıkarılır. Ve yerine özel olarak diş kalıplarınıza uygun bir şekilde hazırlanan zirkonyum kaplamalar yapıştırılır. Bu yapıştırma işlemi için özel yapıştırıcılar kullanılır. Bu sayede zirkonyum kapamalar daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olacaktır. Hollywood gülüşü izmir için randevularınızı kolaylıkla oluşturup daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz de daha güzel gülüşlere kavuşmak için mutlaka işinde uzman kişilerden destek almanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu