Bankalar

KOBİ Kredisi Faiz Oranları

KOBİ Kredisi Faiz Oranları

 

Bankaların KOBİ’lere sunmuş olduğu kredilere son zamanlarda olan başvurulara yoğun bir talep bulunmaktadır. Özellikle de KOBİ Kredisi Faiz Oranları hakkında merak ettiğiniz güncel faiz oranları hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz.

Türkiye İş Bankası

KOBİ kredisi faiz oranlarında en düşük faizler ile kredi veren bankanın İş Bankası olduğunu belirtelim. Banka bu konuda % 0.85 ile 0,93 faiz oranları arasında müşterilerinin kredi notlarına göre değişken kredi imkânları sunmaktadır. Banka aynı zamanda 36 aya kadar vade imkânı ve üst limit olarak da 100 Bin TL’ye kadar kredi çekme şansını sizlere sunmaktadır.

Albaraka Türk

KOBİ kredisi konusunda hizmet veren bir diğer banka da Albaraka Bankasıdır. Bankanın üst limit konusunda ise 300 Bin TL’ye kadar kredi imkânını siz değerli okurlarımıza sunduğunu belirtelim. Özellikle vade sayısı bakımın da 36 aya kadar vade imkânı sunan bu bankanın faiz oranlarının ise % 0,94 oranında olduğunu belirtelim.

Fibabanka

KOBİ Kredisi Faiz Oranları konusunda en uygun faiz oranlarını sunan bir diğer banka da Fibabanka’dır. Özellikle de bankanın 24 aya kadar vade sayıları ile hizmet verdiğini ve kredi faiz oranı konusunda ise % 1.09 ile kredi imkânı sunduğunu belirtelim. Bankanın kredi üst limitinin ise 130 Bin TL olduğunu belirtelim.

Garanti Bankası

KOBİ Kredisi Faiz Oranları konusunda Garanti Bankası’da düşük faiz oranları ile kredi veren bankaların başında gelmektedir. Özellikle 3 ay ile 36 aya kadar vade imkânı sunan Garanti Bankasının kredi faiz oranı konusunda ise % 1.09 ile % 1.22 arasında faiz oranı olduğunu belirtelim. Bankanın KOBİ’lere özel kredi kullandırma üst limitinin ise 100 Bin TL olduğunu belirtelim.

Bu belirttiğimiz bankalar dışında çalıştığınız bankanın da sizlere daha uygun faiz oranları ile kredi imkânı sunduğunu belirtelim. Sizlerde KOBİ Kredisi Faiz Oranları hakkında öncelikle çalıştığınız banka üzerinden bilgi alarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu