Yatırım Önerileri

Prefabrik Ev En Güvenli Konut Modelleri Arasında Yer Aldı

Prefabrik Ev En Güvenli Konut Modelleri Arasında Yer Aldı

 

Karmod firması, ev satın alacak olan kişilerin zamandan tasarruf etmesine yardımcı olmak ve bir an önce kira ödeme derdinden kişileri kurtarmak amacı ile hazır ev sistemini sizlere sunuyor. Hazır ev sistemi özel üretim tesislerinde bir proje baz alınarak hazırlanıyor. Aynı zamanda sıklıkla tercih edilen bir ev modeli olmasından dolayı belirli bir metrekareye sahip birçok ev hazır bir şekilde kullanıcılar ile buluşuyor. Artık kendi evinizde oturmak için yıllarca evin yapımını beklemenize gerek kalmıyor. Hazır evler, sipariş verildiği andan itibaren özel ekipler aracılığı ile özel araçlara yüklenir ve kurulum yapılacak olan alanlara teslim edilir. Evinizin parçaları evin kurulum yapılacağı alana ulaştıktan sonra ekipler tarafından monte edilerek kullanıma hazır hale getirilir. En geç 2 iş günü içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim edilen hazır evler, ev içerisinde bakım ve onarımı gerektiren tüm ayarlamalarda yapılıyor. Sizleri ekstra iş yükünden kurtarmayı hedefleyerek, ihtiyaçlarınızın anında çözümlenmesine yardımcı olan hazır ev sektörü isteğinize uygun farklı modellerin yapımı ve inşasında da sizlere hizmet veriyor.

Hazır evler, modern bir görünüme sahip olmasından dolayı şehrin mimari yapısına da uyum sağlar. Şık ve benzersiz görünümleri ile şehre ayrı bir değer katan bu hazır evler, yenilenen model çeşitleri ile farklı tasarımlara sahip ev modeli de yaptırabilmenizi sağlıyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise; Fransız camlara sahip olan bir ev modeli isterseniz hazır evlerinizi bu detaylara özgü seçebilme şansınız bulunuyor. Evin dış bölümünü de dilerseniz ahşap ya da taş görünümlü modellerden tercih edebilirsiniz. Birbirinden zengin ev modeli ile her tarza uyum sağlayan hazır evler istediğiniz her an kullanıma hazır olarak sizler ile buluşuyor.

Seyyar Tuvaletleri İster Evin İçinde İsterseniz de Dışında Kullanın

Hazır evlerin iç dizaynın da tuvalet ve mutfak gibi alanlar bulunuyor. Sizler evin her alanını  aktif olarak kullanmak ve odalardan tasarruf etmek için tuvaletinizi farklı bir alana konumlandırabilirsiniz. Seyyar tuvaletler özellikle arsanın büyük olduğu durumlarda evin hemen yan lokasyonuna tercih edilebiliyor. Ya da sizler evin dış bölümünde ayrı bir seyyar tuvalet tercih etmek isterseniz de tercih edebilirsiniz. .Çok amaçlı kullanıma sahip olan seyyar tuvaletler sadece evlerde değil ofis, inşaat ve birçok farklı alanlarda da kullanılabiliyor.

Seyyar tuvalet yapımında kullanılan malzemeler ev modellerinde olduğu gibi aynı 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor. İnsan sağlığına zarar verecek herhangi bir malzeme kullanılmayan seyyar tuvaletler, sahip olduğu temiz ve atık su deposu sayesinde kolay bir kullanım sunuyor. Her noktaya konumlandırılabilen ve istenildiği zaman demonte edilerek farklı noktalara monte edilen seyyar tuvaletler uygun fiyatlı yapıları sayesinde herkesin tercih edebileceği bir üründür. Seyyar tuvaletlerin iç dizaynı da tamamen sizlerin isteğine göre tasarlanıyor. İster çift kabinli, isterseniz de tek kabinli olarak tercih edebileceğiniz seyyar tuvalet istenilen her boyutta yaptırılabiliyor.

Kolay temizlenebilmeleri ve pratik kullanımları ile her noktada kullanılan seyyar tuvaletleri ev yaptırırken de tercih edebilirsiniz.

İmar İzni Alarak Hazır Evlere Kolaylıkla Sahip Olun

Arsanızın bulunduğu yere bir ev inşa edilebilmesi için imar izninin alınması gerekir. İmar izni alabilmek için arsanızın bulunduğu ilgili mercilerden imar izni başvurusu yapabilirsiniz. İmar izni başvurusu yaptığınızda sizlerden talep edilen çeşitli evrakların eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekir. Talep edilen evraklar arasında yer alan hazır ev projesi, arsanızın sizlere ait olduğunu gösteren tapu belgesi, nüfus kayıt örneği gibi tüm belgeleri teslim etmeniz gerekir. Gerekli evrak teslim süreci bittikten sonra ilgili mercilerin yoğunluğuna bağlı olarak kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak sizlere geri dönüş yapılır. Olumlu geri dönüş yapıldığı takdirde hazır ev kurulum işlemlerini başlatabilirsiniz.

Hazır evler, hazırlanan projeye istinaden özenle kurulurlar. Fiyat ve performans ev modeli olan hazır evler, her geçen gün kullanım oranı artan bir sektördür. Sahip olduğu birçok avantajı, birbirinden farklı özellikleri sayesinde sizlere fayda sağlayan hazır evleri tercih edebilirsiniz. Hazır evler depreme dayanıklı olarak üretilen ve yapımında kullanılan paslanmaz çelik konstrüksiyonlar evin kullanım ömrünü uzatıyor. Sizlere fayda sunan bu hazır evler hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu