Ek Gelir Önerileri

İstanbul Evde İş İmkanı ve Para Kazanma

İstanbul Evde İş İmkanı ve Para Kazanma

 

Türkiye yaşama standartlarına göre geçimini sağlamakta zorluk çeken insanlar ve aileler çoğunluktadır. Bu yüzden de ek gelir elde etmek istemeleri çok normaldir. Özellikle önceden çalışıp çocuğu olduktan sonra işi bırakmak zorunda kalan bayanlar, çocuğu olduktan sonra geçimini sağlamakta zorluk çeken erkekler de ek gelir elde edebilmek için ek iş aramaktadırlar. Özelliklede evde iş imkânı aralar. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde geçim sıkıntısı hayat şartları daha çok zordur. İnternet üzerinden İstanbul’da hem oturup hem para kazanabilirsiniz. Bu yüzden de size evde oturarak bir yandan çocuk büyütüp bir yandan da nasıl para kazanılır onun maddelerini sayacağız;

1- Nikah şekeri:

İstanbul’un iki yakasında nikâh şekeri yapıp satan firmalar vardır. Bu firmalar nikâh şekeri yapıp güzelce süslerler. Tabii ki kendileri hepsini yetiştiremezler. Bu yüzden de iş arayanlara biraz da bu konuda becerisi olanlardan destek alırlar. Sizin de böyle bir beceriniz varsa kaçırmayın deriz. İnternet ilanlarından bu iş ilanlarını bulup sizde bu işi yapabilirsiniz. Bu işten ortalama 400-1200 tl arasında para kazanabilirsiniz.

2- Dikiş:

İstanbul’un iki yakasında da elbise yapıp satan firmalar vardır. Bu firmalar bebek giyim abiye giyim gömlek dikim ve buna benzer birçok giysi satan firmalardır. Bu firmalar dikiş konusunda kendi içlerinde işleri tam olarak yetiştiremedikleri için bu işe eli yatkın insanlar aramaktadırlar. Sizin de bir dikiş makineniz varsa ve bu iş için el beceriniz varsa bu işi kaçırmayın deriz. İnternet ilanlarından bu işi bulup sizde bu işi yapabilirsiniz. Bu işten ortalama 300 – 1000 lira arası gelir elde edebilirsiniz. Evde iş imkânı arasında en kolay seçeneklerden biridir.

3- Pasta süslemeciliği:

İstanbul’un iki yakasında da pasta yapıp satan firmalar vardır. Doğum günleri özel günler için çeşitli pastalar yapılmaktadır. Sizde bu işten alıyor ve severek yapabileceğinize inanıyorsanız bu işi kaçırmayın deriz. İnternet ilanlarından bu işi bulup sizde bu işi yapabilirsiniz. Bu işten 300-1100 lira arası gelir elde edebilirsiniz.

4- Yaprak sarma:

İstanbul’un iki yakasında da sarma satan ket ring firmalar bulunmaktadır. Davetler doğum günü partileri ve daha çok özel gün için sarma sarmaktadırlar. Sizde sarma sarmayı seviyor ve güzel ve hızlı sardığınıza inanıyorsanız bu işi kaçırmayın deriz. İnternet ilanlarından bu işi bulup sizde bu işi yapabilirsiniz. Bu işten 300 – 1000 TL arası gelir elde edebilirsiniz.

5- Sabun paketleme:

İstanbul’un iki yakasında da sabunlar yapıp onları süslü güzel bir şekilde paketleme işi yapan firmaları bulunmaktadır. Oteller, bazı mağazalar ve daha çok yere sabun satışı yapmaktadırlar. Sizin de el beceriniz kuvvetliyse ve eliniz hızlıysa bu iş tam da size göre bir iştir. İnternet ilanlarından bu işi bulup sizde bu işi yapabilirsiniz. Bu işten 300 – 800 TL arası gelir elde edebilirsiniz.

6- Tütün sarma:

İstanbul’un iki yakasında da tütün sarma firmaları bulunmaktadır. Sizin de bu konuda el beceriniz kuvvetliyse ve eliniz hızlıysa bu iş tam da size göre bir iştir. İnternet ilanlarından bu işi bulup sizde bu işi yapabilirsiniz. Bu işten 300-900 lira arası gelir elde edebilirsiniz.

 

7- Kına paketleme:

İstanbul’un iki yakasında da kına firmaları bulunmaktadır. Kına gecesi organizasyonları veya bebeklerin 6 ay kınası için yapılan davetler için yapılan iştir. Sizin de bu konuda el beceriniz varsa ve eliniz hızlıysa bu iş tam da size göre bir iştir, kaçırmayın deriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu