Bankalar

Garanti Bankası Temassız Kredi Kartı Başvuru

Garanti Bankası Temassız Kredi Kartı Başvuru

Garanti Bankası Temassız Kredi Kartı Başvuru

Covid-19 salgının her geçen gün giderek artması beraberinde birçok hizmete olan talebinde artmasına neden oldu. Özellikle de temassız kredi kartlarına olan taleplerin artmasından sonra siz değerli okurlarımıza buradan Garanti Bankası Temassız Kredi Kartı Başvurusu hakkında merak ettiğiniz bilgileri açıklamak istiyoruz.

Garanti Bankası’nın sunduğu 3 farklı kredi kartı bulunmaktadır

Bankaya kredi kartı başvurusu yapmadan önce bankanın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı tiplerini inceleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı kart tiplerinin farklı harcamalarda işinize yarayacak olmasından dolayı sizlere en uygun olanını tercih ederek Garanti Bankası Temassız kredi Kartı Başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

Bankanın en çok tercih edilen kredi kartı olan Bonus kredi kartının kullanıcılarına özel olarak aylık 300’den fazla kampanya hizmetini sunduğunu belirtelim. Özellikle de yapmış olduğunuz harcamalarınız ile dünyanın neresinden alışveriş yaparsanız yapın bonus kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu kart tipine Garanti Bankası internet sayfası üzerinden T.C kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

  • Garanti Bankası Shop&Fly Kredi Kartı

Garanti Bankasının özellikle de kredi kartlarını en çok uçuşlarda tercih eden müşterilerine özel hazırladığı bu kart tipi de temassız olarak başvurulacak kart tipleri arasında yer almaktadır. Özellikle de yapmış olduğunu her harcama için bankanın 1 TL karşılığında sizlere 1 Mil puan verdiğini de belirtmek istiyoruz. Bu kredi kartı içerisinde biriktirmiş olduğunuz miller ile dilediğiniz hava yolunda uçak biletinizi ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

 

  • Garanti Bankası American Express

Aslında bankanın sunmuş olduğu dünyanın en prestijli kartları arasında yer alan Garanti Bankası American Express kredi kartını da sorunsuz bir şekilde başvuru yapma şansınız bulunmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında “Selects “ üyesi olan her yerde müşterilerine ekstra indirimler sunan bu kart tipinin de temassız olan American Express kredi kartına başvuruda bulunarak , sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası’nın sunduğumuz bu kredi kartlarının temassız harcama limitlerinin ise 250 TL ile sınırlı olduğunu belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu