Bankalar

İş Bankası Temassız Kredi Kartı Başvuru

İş Bankası Temassız Kredi Kartı Başvuru

 

Dünyada yaşanan Corona Virüs salgını beraberinde birçok sorununda ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle de gündelik hayatımızda temasın en aza indirilerek virüsten korunmanın yolları arasında başarılı olmak isteyen okurlarımızın İş Bankası Temassız Kredi Kartı Başvurusu hakkında merak ettiği bilgileri buradan sizlerle paylaşmak istiyoruz. Müşterilerine bu konuda farklı kredi kartları sunan bankanın sunduğu kredi kartlarına hep birlikte bakalım.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Bankanın aslında en çok tercih edilen kart tipleri arasında yer alana Maximum kredi kartının başvurusunu bankanın resmi sayfası üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Burada bankanın sizlerden istediği T.C Kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve Aylık ortalama net gelirinizi yazdıktan sonra başvuru yaparak kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Özellikle bu kredi kartının sunmuş olduğu kampanyalardan yararlanarak birçok alışverişinizi peşin fiyatına yapma şansınız bulunmaktadır.

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

Bankanın bir diğer kredi kartı olan Maximiles kredi kartı da özellikle uçuşlarda puan biriktirme konusunda tercih edilen bir kart tipi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu bu ayrıcalıklı kart tipi ile yapmış olduğunuz bütün harcamalarınız mil puana dönüşmekte ve o dönüşen mil puanlar ile dilediğiniz hava yolu şirketinden ücretsiz bir şekilde bilet alma şansınız bulunmaktadır. Özellikle bankanın anlaşmalı üye işlerinden yapacağınız alışverişlerinizde sizlere daha fazla mil puan kazandıran kampanyaları da yakından takip ederek kısa süre içerisinde daha çok puan biriktirme şansınız bulunmaktadır.

İş Bankası Maximum TEMA Card

TEMA vakfı ile anlaşmalı olan bu kredi kartının da kullanarak harcama yapmış olduğunuz zaman, harcamalarınızdan kazandığınız puanların TEMA vakfına yardım olarak bağışlamış oluyorsunuz. Bu kredi kartına da başvuru yapmak için T.C Kimlik Numaranızı, Cep telefonunuzu ve Aylık Ortalama Net Gelirinizi yazarak kolayca başvuru yapma şansınız bulunmaktadır.

İş Bankası MercedesCard Kredi Kartı

Aracınız eğer Mercedes ise ve MercedesCard Kredi Kartınız bulunuyorsa bankanın anlaşmalı olan işyerlerinden akaryakıt alımlarında %5 indirim kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu kredi kartını da başvuru yapmak için belirttiğimiz yöntemleri izleyebilirsiniz. Kısa yoldan MercedesCard Kredi Kartı başvurusu ve diğer kart başvurularına bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu