Bankalar

Türkiye İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Türkiye İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

 

Ramazan Bayramında nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Türkiye İş Bankasının 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Krediye başvuru yapmak için aranan en büyük şart, banka müşterisi olmaktır.

Ramazan Bayramında nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için, 60 ay vade, %1,15-%1,24 faiz oranlarından faydalanarak 50.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Alınan kredinin geri ödemesini Ağustos 2020’de başlayabilirsiniz.

Bayram Kredisi Faiz Oranı

Kredinin faiz oranları sigortalı, sigortasız ve kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. Sigortalı olarak aylık %1,15, sigortasız olarak aylık %1,24 olarak belirlenmiştir. Kredi notu yüksek olan kişiler için faiz oranı, belirlenen orandan aşağı olabilir.

Bayram Kredisi Hesaplama

Türkiye İş Bankasından 3 ay ertelemeli bayram kredisi almak istiyorsanız örnek hesaplamaları incelemenizde fayda var.

5.000 TL, 36 ay vadeli kredi almak istiyorsanız,

Sigortalı olarak kredi başvurusu yapanlar aylık ödeyeceği kredi taksiti 189,23 TL, sigortasız olarak başvuru yapanların aylık ödeyeceği kredi taksiti 192,75 TL olur.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye İş Bankası bayram kredisinden faydalanmak isteyenler, 31.05.2020 tarihine kadar başvuru yapabilir. Kredi başvurusunu bankanın internet şubesinden ve İş Cep uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

İş Cep Uygulaması Bayram Kredisi Başvurusu

İş Cep uygulamasına giriş yaptıktan sonra; krediler, anında kredisi başvurusu ya da başvurular, kredi, anında kredi yolunu takip ederek kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubesinden Bayram Kredisi Başvurusu

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra; kredilerim, anında kredi veya başvurular, ürünler, anında kredi adımlarını takip ederek kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu