Kredi Kartı

BKM Express Nedir?

BKM Express Nedir?

 

Teknolojinin ilerlemesiyle artık her şeyin internet üzerinden yapıldığı bir çağın içinde yaşıyoruz. Kredi kartlarıyla ödemelerin yaygınlaştığı sanal dünyada birçok avantajlarda tüketicilere sunulur. BKM Express uygulaması da internet üzerinden yapılan alışverişlerde kart bilgilerinin güvenliği açısından sunulan bir ödeme sistemidir.

Kullanıcıların kart bilgilerini alışveriş yaptığı şirketlerle hiçbir şekilde paylaşmayan bu sistem dolandırıcılık olaylarının da engellenmesi için iyi bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Tüketicinin kart numarasının sadece belirli bir bölümünü paylaşan BKM Express böylelikle güvenlik açısından kaliteli bir hizmet sağlamış oluyor.

BKM Express’e Nasıl Üye Olunur?

BKM Express’e üyelikte oldukça kolay bir şekilde yapılır. Öncelikle hizmetini almak istediğiniz şirketin internet üzerinden ödeme yapılması sırasında BKM Express ile anlaşması olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Anlaşmalı kurumlarla sadece BKM Express üzerinden alışverişi imkânı tanınır. Kredi kartınızı bir defaya mahsus olmak şartıyla BKM Express’e kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Kart numaranızın ilk 4 hanesi ve son dört hanesini bir sefere mahsus diğer bilgileriniz ile BKM Express’e girmeniz üyelik ve kayıt için yeterli olur. Bu aşamadan sonra cep telefon numaranıza gelen şifreyi yazarak kayıt işleminizi tamamlamış olursunuz. İnternet ortamından alışveriş yaptıktan sonra ödeme sayfasına gelindiğinde; BKM Express anlaşmalı olan üye yerlerden alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınız kurumla kart bilgileriniz kesinlikle paylaşılmamış olur. BKM Express üzerinden kayıtlı kredi ya da banka kartlarınızı seçerek alışveriş keyfinizi sorunsuz bir şekilde halletmenizi sağlar. Tüketiciler bütün kredi ve banka kartlarını bu sisteme dâhil ederek ödeme kolaylığı sağlamış olurlar. Ayrıca sunulan ödeme miktarının taksitlendirilmesi ve ekstra puan gibi uygulamalarda tüketiciler için avantaj sağlar.

BKM Express’e Üye Olmanın Avantajları 

BKM Express bir defa kayıt olunduktan sonra internet üzerinden ödeme kolaylığı sağlayan bir uygulama olarak öne çıkar. Alışverişin tamamlanması için ödeme sayfasından BKM Express ile öde seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Kolaylık ve güvenilirlik içeresinde alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

Tüketicilerin kartları ile ilgili bilgileri kesinlikle karşı taraf ile paylaşmayan bu uygulama dolandırıcılık gibi istenmeyen durumların da önüne geçmiş olur. BKM Express kullanımı sırasında hiçbir bedel de talep edilmeden ödeme işlemi yapılmış olur. Anlaşılan firmalar BKM Express ile olan ödemelerde tüketicilerin yararına olan birçok kampanya ve ödeme seçenekleri gibi uygulamaları da sunar. BKM Express ödeme sistemine girilen bütün kartlara aynı anda ulaşma ve ödeme imkânı tüketiciler için çok büyük bir avantajdır.

Alışveriş yaparken yanlarında kart taşıma sorunu da ortadan kalkmış olan tüketiciler rahatlıkla ödeme işlemlerini BKM Express sistemi üzerinden yapabilirler. Ödeme kolaylığı için aracı görevi gören BKM Express’te kartlarını kayır ettirmek isteyen müşteriler; kredi ya da banka kartları ile ilgili olan önemli bilgilerini paylaşmadan alışveriş keyfini tadarlar. Cep telefonları üzerinden de girilen ve ödeme imkânı sunan BKM Express ödeme sistemi birçok avantajlı yönünden tercih edilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu