Kredi Kartı

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde kullanım oranı ve alanı giderek artan kredi kartlarına olan başvuru da bununla beraber artış göstermektedir. Ülkemizde 40 Milyondan fazla kredi kartının bulunduğunu düşündüğümüz zaman oranın ne kadar yüksek olduğunu görüyoruz. Bu yüzden de bugün siz değerli okurlarımız için Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar konusunda bilgileri buradan sunmak istiyoruz.

15-25 Yaş Aralığı Kredi Kartı Veren Bankalar

15 ile 15 yaş arasında olan ve eğitim öğrenim gören vatandaşlarımızın bu kredi kartlarından faydalanma şansları bulunmaktadır. Özellikle de online olarak alışverişin her geçen gün artması ile beraber öğrenci kesiminde alışverişte bu yöntemi tercih etmesi kredi kartına olan ihtiyacın olmasına neden olmaktadır. Sizlerde bu konuda kredi kartı çıkartmak istediğiniz zaman belirttiğimiz bankaların kartlarını tercih ederek bu konuda başvuru da bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası – Genç Kart Kredi Kartı

Aslında öğrenciler tarafından en çok tercih edilen kart tipleri arasında yer alan Genç Kart Kredi kartına başvuru yaparak kolayca sizlerde bu kartın sahibi olabilirsiniz. Özellikle de burs ücretlerinin ve öğrenim kredisi ücretlerinin yatırılmasında etkin bir rol oynayan bankadan dilediğiniz zaman kredi kartı başvurunuzu yaparak kart sahibi olabilirsiniz.

TEB- ÜniversiTEB Kredi Kartı

Türkiye Ekonomi Bankası olan (TEB)’de kredi kartı konusunda gençlere uygun tarzda kredi kartı imkânı sunmaktadır. Bu konuda sizlerde TEB üzerinden kolayca bu kart tipini alabilirsiniz.

İş Bankası – İşte Üniversiteli Kredi Kartı

İş Bankası’nın öğrencilere özel hazırladığı bu kredi kartının da kullanım alanı oldukça büyüktür. Sizlerde bu konuda bankadan yardım alarak kredi kartınızın İşte Üniversiteli kredi kartı olmasını sağlayabilirsiniz.

Akbank – Exi26 Kredi Kartı

Aslında kartın isminden de anlaşılacağı üzere en fazla 26 yaşına kadar olan kullanıcılarına bu kredi kartını sunan Akbank’ın öğrencilere verilen kredi kart tipi olduğunu belirtelim. Bankanın bu konuda sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanmak istediğiniz zaman sizlerde bankanın başvuru şubeleri üzerinden işlemlerinizi kolay bir şekilde yaparak, Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar arasında size en uygun kredi kartını veren bankanın kartına sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu