Bankalar

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

İhtiyaç kredilerinde en popüler adreslerden biri olan Denizbank, uzun vadeli ve düşük faiz oranlarıyla nakit ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. Cazip koşullarla ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken bu adres, kredi tutarını uzun süre hızlı ve kolay bir şekilde almanızı sağlayan kullanışlı bir uygulama oluşturuyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurularınızı internet şubesi, ATM, müşteri desteği veya SMS yoluyla da yapabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede bankaya genel kredi başvurusu gönderebilir ve birkaç dakika içerisinde bankadan yanıt alabilirsiniz.

Denizbank SMS Tüketici Kredisinin Genel Özellikleri

55.000 TL’ye kadar nakit ödeyebileceğiniz Denizbank’ın SMS kredisi 60 aya varan vadeye sahip. 3 ile 60 ay arasında bir süre için çekilen kredi tutarı, borçlu tarafından çok uygun koşullarda geri ödenebilmektedir. Öte yandan Denizbank’ın SMS ihtiyaç kredisine bu kadar tercih edilmesinin bir nedeni de son derece kolay şartlarda kredi alabilmenizdir.

Özellikle kefalet veya borçlanmayı zorlaştıran belgeler gibi konularla uğraşmak istemeyenler doğrudan bu adresi kullanabilirler. Diğer bankalarda olduğu gibi banka sayesinde herhangi bir kefalet veya belge şartı aranmaksızın hesabınızda kredi başvurusu bulmanız mümkün olacaktır.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS kredi başvurusu için mesaj bölümünüzden, T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk KREDİM yazarak 3280’e SMS göndermeniz gerekir. Başvurunuz alındıktan sonra kontrol edilecektir. Başvurunuza 5 dakika içerisinde olumlu veya olumsuz yanıt alabilirsiniz.

Başvurunuz onaylanırsa bankadan alabileceğiniz maksimum kredi tutarını ve geri ödeme süresini öğrenebilirsiniz. Bu tutar, kredi başvurusunda bulunan kişinin kredibilitesine göre artmaktadır. Kredisi iyi olan kişiler için artık daha yüksek bir kredi tutarı almak ve bunu uzun vadede geri ödemek mümkün.

Tüketici Kredisi Denizbank SMS Faiz Oranları

Denizbank, son derece cazip bir ödeme planı oluşturarak, bu şekilde alınan kredi tutarının bütçeyi yormadan, konforlu koşullarda geri ödenmesine yardımcı olmaktadır. Küçük ve büyük kredileriniz için kullanmanız gereken bu adreste en düşük faiz oranı %2,89 olarak belirlendi. Bu faiz oranı kredi tutarına ve vade sayısına göre değişmektedir.

Denizbank SMS Kredisi ile 10.000 TL kredi almak isteyenlerin 12 ay vade ile 1.032 TL ödemesi gerekiyor. Aynı kredi tutarını 24 ay taksitle geri ödemeyi tercih edenler ise aylık 620 TL ödemek zorunda kalacak. Yine 10.000 TL kredi alanlar 36 ay vade ile 490 TL, 48 ay vade ile 430 TL ve 60 ay vade ile 398 TL ödeme yapmak zorunda kalacak.

Ayrıca kredi kullandırım ücreti, sigorta ücreti gibi kredi tutarına göre banka tarafından belirlenen ek ücretlerin olduğunu da belirtmek gerekir. Kredi kullandırım ücreti sabit olarak alınsa da kredi tutarının binde 5’idir. Örneğin Denizbank SMS İhtiyaç Kredisi kapsamında 10.000 TLD kredi alırsanız 50 TL kredi kullandırım ücreti ödemeniz gerekecektir. Vadeyi 12 ay olarak tanımlayanların 130 TL sigorta primi ödemesi yeterlidir. Bu nedenle komisyon tutarı geri ödeme planına göre değişmektedir.

Denizbank SMS Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Denizbank’ın sunduğu bu kazançlı kredinin bir an önce onaylanabilmesi için bankanın istediği şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Kredi başvuru şartlarını SMS ile açıklıyor ve kredinizin anında onaylanmasını sağlıyor; Hemen banka kredisi alabilmenin ilk ve en önemli şartı, kredi notunun yüksek olmasıdır. Kredi notu 1500 ve üzeri olan kişilerin başvuruları dakikalar içerisinde onaylanmaktadır. Kredi notunuz bu seviyede değilse SMS kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmayacaktır.

SMS kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için aylık düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir. Bu başvuruyu gönderdiğinizde Denizbank sistemi otomatik olarak talepte bulunacaktır. Aylık bir geliriniz olduğunda sistem bunu görür ve kredinizi onaylar. Aylık bir geliriniz yoksa borç almanız mümkün değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu