Genel

Disintegration sessiz sessiz geliyor

Disintegration sessiz sessiz geliyor

 

Oyun konsolları arasında yaşanan kıyasıya rekabet her ortamda kendini göstermeye devam ediyor. Özellikle de Sony ve Microsoft firmaları arasında yaşanan oyun konsolları rekabetine benzer bir durumun da oyun sektörü içerisinde yaşanıyor olması, en çokta oyun severlerin işine geliyor gibi. 2020 yılı içerisinde birçok oyunun karşımıza çıkacak olması ile beraber Haziran ayı içerisinde sessiz sedasız gelen bir oyunun oldukça dikkat çekeceği tahmin edilmektedir. Fütüristik savaş oyunları arasında yer alan ve son derece başarılı grafikleri ile dikkatleri üzerine çeken Disintegration oyunu hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Başkarakter bir Android, Romel Shoal

Oyunun özellikle yapımcılığında HALO firmasının olacak olması, aslında oyunun ne kadar başarılı olduğunu bizlere göstermektedir. Haziran ayı içerisinde PS 4’e gelecek olan bu oyunun fragmanı bile şimdiden dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermektedir.

Disintegration Oyunu

Oyunda yer alan ana karakter Romel ile birlikte tamamı kanun kaçaklarından oluşan ekibimiz ile maceraya atılıyoruz. Ancak burada ekip şefi olarak bizim olduğumuz oyun içerisinde zaman zaman ekibimizin başka savaşlara katılmaları için onları yönlendirmemiz gerekmektedir.  Hatta oyun içerisinde elde etmiş olduğumuz silahlarımızı da geliştirerek oyunda daha güçlü bir klan sahibi olmaya hazır mısınız?

Fragmanının yayınlanmasından sonra oyunun içeriği hakkında azda olsa fikir sahibi olmayı başarıyoruz. Aslında başta söylediğimiz kanun kaçaklarının dünyayı kurtarmak adına vereceği amansız mücadele konu alınmaktadır. Tamamen bilindik bir oyun kurgusu içerisinde olan bu karakterlerin özellikle dünyayı bir sona sürükleyen çeteler ile savaşmaya hazır hale gelmesini konu alıyor. Topladığımız kanun kaçakları ile oyun içerisinde dünyanın sonunu getirmeye hazır olan kişiler ile amansız bir mücadeleye girişiyoruz.

Beta oyunun kullanıcıların hizmetine sunulmasından sonra oyun üzerinde son güncellemelerini yapan firmanın oyunu 16 Haziran tarihinden itibaren PS 4 severler için sunacağını belirtelim. Özellikle yeni karakterlerinde dahil edildiği bu oyun içerisinde yer alacak olan oyuncuların başarılı efektler ile oyun severlerin karşısına çıktığını da unutmadan sizlere açıklamak istiyoruz. İşte uzun zamandır beklenen Disintegration oyunu hakkında kullanıcıların merak ettiği tüm detaylar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu