Kredi Kartı

Ziraat BankKart Başak Business Kredi Kartı 

Ziraat BankKart Başak Business Kredi Kartı 

 

1863 senesinde sadece basit bir yardımlaşma sandığı olarak kurulmuş olan ziraat bankası ülkemizdeki en köklü ve en kıymetli bankalarımızdan biridir. Geçmişten günümüze gelene kadar neredeyse her kesime hitap eden hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen bankalardan biri olma özelliğini kazanmış olan ziraat bankası, her geçen gün ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bankacılık hizmetlerinde her geçen gün kalitesini artıran ziraat bankası yeni bir uygulama ile daha gündeme gelmiştir.

Banka kartı ile kredi kartı bir arada!

Ziraat bankası çok pratik bir sunumla yine karşınızda! Banka kartı ve kredi kartını tek bir kart yapıp çift işlem yapabilmeniz mümkün. Ziraat bankası Bank kart ile hem banka kartınız hem de kredi kartınızı ortak kullanabiliyorsunuz. Bank kartınızın ön tarafında kredi kartı numaranız yer almaktadır. Arka tarafında ise banka kartı numaranız bulunuyor.

ATM’lerden para çekerken ve ya alış veriş sonrası POS cihazı kullanmak istediğinizde ekran üzerinden hangi kartı kullanmak istediğinize karar verip seçim yapmaktır. Tek bir kartla her iki işlemi de yapabilen bank kartları kullanmak oldukça pratik.

Bankkart başak business kredi kartının özellikleri

Bankkart başak business pratik kullanımı ile kullanmaktan asla vazgeçemeyeceğiniz niteliklerle donatılmış bir karttır. Başak business bankkartınız ile yaptığınız alış verişlerden kazandığınız puanları kolayca harcayabilir, kampanyalara dâhil olabilirsiniz. 350 liraya kadar olan işlemleriniz için kartınızın temassız özelliğini güvenle kullanabilirsiniz. Bankkart başak business banka kartı olarak kullanılabilme özelliğinden dolayı kredi kullanmak istediğinizde neredeyse 5 aya varan faizsiz dönem özelliklerinden yararlanabilirsiniz, anlaşmalı iş yerlerinden kolayca taksitli bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz.

Özellikle ilaç, mazot, gübre gibi tarımsal ürün satan üye iş yerleri ile yapacağınız alış verişlerde bankkart başak business’a bağlı olan tarımsal kredi avantajından yararlanabiliriz. Bankanın size özel sunmuş olduğu indirimli faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz her an ülkenin her bir noktasından nakit avans çekebilirsiniz. Ana kartınıza bağlı sanal kart oluşturabilir limitinizi ise kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bankkart Başak ile esnek ödeme avantajı!

Bankkartınızın nefes ayları özelliği sayesinde ekstre borcunuzun bir kısmını ödeyip kalan kısmını faiz işlemeyecek şekilde erteleyebilirsiniz. Bu özelliği ile de bankacılık sektöründe adını sıkça duyuran ziraat bankası yeniliklere devam ediyor. Ayrıca bankkart başak business ile tek çekim olarak gerçekleştirdiğiniz işlemleri sonrasında kolaylıkla taksitlendirebilmektesiniz.

Ödeme tarihlerinde ki en büyük esnekliklerden biri de ödeme tarihlerinin hasat zamanına uygun olarak belirlenebilme özelliğidir. Bankkart başak business tüm banka kartı ve kredi kartı niteliklerini birarada sunmaktadır. Tek bir şifre ile hem kredi kartı olarak hem de banka kartı olarak kullanılabilmesi büyük avantaj sağlamaktadır. Sektör bazlı harcama kontrolleri ve bayi özel limitleri sayesinde bankkart başak bussiness ile alış veriş yaparken kazançlı çıkmanın keyfini çıkarın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu